У районному військкоматі відзначили День Збройних Сил України

10.12.2017

Голова Лановецької РДА, заступник голови райради, мер міста Ланіці та перший заступник голови РДА привітали військовослужбовців та службовців Лановецького РВК з Днем ЗСУ.

У своєму вітанні голова РДА зазначив:

«У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Сьогодні, коли в нашій країні триває неоголошена війна, військовослужбовці Збройних Сил України гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників України, захищаючи рідну землю від ворога. І пам’ятаймо наших Героїв та низько схилімо голови перед загиблими учасниками АТО, перед нашими земляками – Юрієм Ковалем та Василем Борисевичем. Вічна їм пам’ять! Слава Героям!»

Голова райдержадміністрації подякував військовому комісару та працівникам військкомату за щоденну сумлінну службу, зауваживши, що тут працюють люди, які знають свою роботу та з честю служать рідній державі та побажав усім присутнім міцного здоров’я,мужності, сил, сімейного благополуччя, мирного неба та злагоди на всій українській землі.

З нагоди свята керівники району вручили Подяки райдержадміністрації, районної ради та міської ради колективу Ланівецького РВК та кращим працівникам:

  • підполковнику Олегу Анатолійовичу, військовому комісару Ланівецького районного військового комісаріату;
  • солдату Роману Дмитровичу, оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів, солдатів запасу Ланівецького районного військового комісаріату;
  • Людмилі Павлівній, головному спеціалісту мобілізаційного відділення РВК.

До привітального слова приєдналися заступник голови районної ради та Лановецький міський голова, а також учні Лановецької загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля» з концертною програмою.