На Тернопільщині першокласників, батьки яких героїчно загинули в АТО, до школи провели військові комісари районних військоматів

01.09.2017

На свято Першого Дзвоника районні військові комісари Тернопільського областного військового комісаріату відвели до школи у місті Ланівці та у селі Джурин Чортківського району двох першачків, батьки яких героїчно загинули на сході України, боронячи рідну землю.

За словами майора Олени Величанської, яка є старшим офіцером групи по роботі з особовим складом та зв’язках з громадськістю Тернопільського областного військового комісаріату, військові комісари районних військкоматів допомогли забезпечити дітей, батьки яких загинули в АТО, необхідною канцелярією для навчання,

Районні військові комісари допомогли цим родинам збирати дітей до школи. За кошти, виділені Міністерством оборони, було закуплено канцелярське приладдя. Словом, усе що необхідно дитині аби вона почала навчатися. Також до цієї акції долучилися небайдужі громадяни області, які передали діткам шкільні рюкзаки, – пояснила майор Олена Величанська.

Військові комісари Ланівецького та Чортківського районів у школах на урочистій частині Дня знань презентували першокласникам шкільне приладдя для навчання, а також письмові вітання особисто від Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.